Üst üste Luke Cage, Iron Fist ve harika bir 3. Sezonun ardından Daredevil‘ın iptal edilmesi haberleriyle gündeme gelen Netflix, nihayet bize Netflix Marvel şovları cephesinden güzel bir haber sunuyor.

Netflix’in “2019 Ocak ayında gelecekler.” adında yayımlamış olduğu videoda da görülebildiği üzere Marvel’s The Punisher 2. sezonunu bize kavuşturmadan aramızdan ayrılmayacak. Marvel kendi sitesinde de yayımlamış olduğu haberde “Marvel’s The Punisher’ın 2. Sezonu Ocak ayında çıkışını yapacak!” diyerek ayrıca bize oyuncu kadrosu hakkında da birkaç bilgi verdi, Bernthal’ın eşsiz Punisher rolüne ek olarak Ben Barnes (“Billy Russo”), Amber Rose Revah (“Dinah Madani”) ve Jason R. Moore (“Curtis Hoyle”)’da geri dönen oyuncular arasında.

Henüz Marvel veya Disney‘in iptalini gerçekleştirdiği bu şovlar hakkında planlarının ne olduğunu bilmiyoruz, bazılarımız dizi ve karakterlere olan bağlılığımızdan dolayı Netflix’i suçlasak da unutmamak gerekir ki bunlar Disney şirketine ait lisanslar ve karaterler, bu sebeple Disney Netflix ile olan kontratlarını yenilemeyi seçmez ise Netflix de Marvel şovları için yeni sezonlar çekmeye devam edemez. 2019’da çıkışını gerçekleştirmeyi planladığı Disney+ servisi ile Streaming platformuna adım atacak olan Disney, pekala bu dizileri kendi platformunda devam ettirmeyi planlıyor olabilir bizler de bu konuda henüz umutlarımızı kaybetmiş değiliz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here