Hepimizin uzun bir süredir beklediği, Marvel’s Spider-Man’in nihayet 7 Eylül 2018’de konsollarımızda olacağını artık kesin olarak söyleyebiliriz.

Insomniac Games, Marvel Spider-Man’in 7 Eylül 2018 Cuma günü yalnızca PlayStation 4 konsollarında oynanabilir olacağını duyurmaktan heyecan duyduğunu açıkladı.

Insomniac Games açıklamada; “Son birkaç yılı bu oyun üzerinde çalışmak bizim için inanılmaz bir deneyim oldu. En sevdiğimiz Süper Kahramanımız için kendi benzersiz evrenimizi ve hikayemizi yaratmaktan, Örümcek Adam ve Marvel fan topluluklarıyla (#SpideySquad temsilcisiyle) ilişkiler geliştirmek için PlayStation ve Marvel Oyunlarındaki yetenekli iş birlikçilerimizle çalışmaya başladık. Şimdiye kadar inanılmaz bir yolculuğun içindeydik.” notunu paylaştı.

Oyunun Digital Deluxe sürümü, lansman DLC serisi – Asla Uyumayan Şehir ile oyunun bir kopyasını ve yeni hikaye bölümlerini içerecek ve bu DLC’ye sahip olanlar ek takım paketi ve üç yeni bölüme sahip olacak. DLC için daha sonra ayrıntılı bilgi verileceği not düşülmüş durumda.

Oyunun ön siparişi için oluşturulan bundle tadındaki efsane kutu:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here