Kevin Feige ve Marvel ekibi, önümüzdeki bir kaç yıl içinde X-Men ve Fantastic 4’u MCU’ya tanıtabilmek için havalı ve eğlenceli bir yol aradıklarını açıkladı. Fandango’nun Feige ile yaptığı röportajda X-Men ve Fantastic 4’un geleceği sorulduğunda Feige, “Hala çok erken ancak eğlenceli bir egzersiz oluyor, her toplantıda yeni ve eğlenceli fikirlerle başlıyoruz, ardından her zaman direksiyonu ya şöyle yaparsak sorusuna çeviriyoruz.” diye cevap verdi.

Feige bu karakterlerin bazılarının Spider-Man ve Black Panther gibi toplu filmlerde tanıtılabileceğini fakat çoğu zaman karakterlerin kendilerine ait hikayeleriyle tanıtılacağını belirtti.

Her ne kadar şu anda bu karakterler için karar vermemiş olsalar da, Marvel bu karakterlerin evlerine dönmelerine mutlu olmuş durumda. Feige bu konuda “Bir çok karaktere sahip olup, bunları kullanamayan bir kaç şirketten biriydik, ama artık kullanabiliyoruz, bu harika. Oyuncak kutumuza geri döndüler, artık fikirler ve fırsatlar geldiğinde, onlardan faydalanabileceğiz, bu harika hissettiriyor.” sözlerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here