Örümcek-Adam, yazar Tom Taylor ve sanatçı Ken Lashley‘in kaleme aldığı Friendly Neighborhood Spider-Man adlı çizgi romanın 18 Eylül 2019’da çıkacak olan 12. sayısında ölmeye hazır, ancak büyük bir sorun var. Ölümün arkasındaki gizemi araştıran kişi biraz sorun yaratıyor gibi. Şu anda tam olarak neler olup bittiği belli değil. Örümcek-Adam‘ın kendi ölümünü nasıl araştırdığı ise hiç belli değil. 🙂

Taylor, Twitter’da “Örümcek Adam ölüm günü geçti ve geçti. Şimdi Spidey’in Friendly Neighborhood Spider-Man #12’de öldüğünü söylemenin tam zamanı. Üzgünüm!” sözlerine yer verdi.

Görünüşe göre kahraman -Peter Parker versiyonu- asıl kitabı olan Amazing Spider-Man‘de ölmesine rağmen roman hala devam ediyor. Yani Friendly Neighborhood Spider-Man‘de de Örümcek-Adam’ı öldürüp, yola devam edebilirler. Örümcek-Adam ayrıca 2020 yılınca çıkacak olan Absolute Carnage kitabında da bir rol oynayacak. Yani neler olacağını göreceğiz.

Ayrıca Friendly Neighborhood Spider-Man #11’de Mary Jane Watson Örümcek-Adam’ın bir kostümü giyiyor ve bu yılın sonunda kendi solo dizisini The Amazing Mary Jane sahne almaya hazır gibi. Yani Örümcek-Adam‘ı romanda öldürüp, Mary Jane‘nin dizisi için güzel bir zemin hazırlayabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here