Marvel Stüdyolarının beş altı yıl içerisindeki planlarının çoktan hazır olduğunu biliyoruz ancak bunların netlik kazanması zaman alacak gibi duruyor.

Avengers: Endgame” yaklaşırken sonrası için sessizliğini koruyan şirketin hakkında adından başka pek bilgiye sahip olmadığımız “Nova” dışında bir sürprizi henüz yok.

Comicbook‘a açıklamalarda bulunan Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, sinematik evreninin geleceği konusunda bazı soru işaretlerini giderdi.

Avengers: Endgame ve Spider-Man Far From Home filmleri gösterime girene kadar yeni bir filmin duyurusunu yapmayacaklarını ifade eden Feige, ellerindeki karakter ve hikaye potansiyelinin farkında olduklarının altını çizdi.

Captain Marvel filmi için düzenlenen basın etkinliğinde kendisine yöneltilen X-Men karakterlerinin Marvel Sinematik Evrenine dahil olup olmayacağı sorusunaysa üstü kapalı bir cevap vermekle yetinen Feige, yılda ikiden fazla film yapmalarına bir engel olmadığını belirtti. Böyle şeylerin bazen kendiliğinden olabileceğini sözlerine ekleyen Feige, eğer çalışmaya hazır bir takım olursa önlerinde engel olmayacaklarını açıkladı.

Uzun vadeli planlarının olduğunun müjdesini de verdiği konuşmasında Marvel Studios Başkanı, beş altı yıllık bir plan açıklaması yapmayacaklarını ancak beş altı yıl içinde nerede olacaklarını ifade ederek soru işaretleri bıraktı.

Avengers: Endgame’in 26 Nisan, Spider-Man Far From Home’un ise 5 Temmuz‘da gösterime gireceğini hesaba katarsak bu yaz sonuna kadar yeni bir projenin açıklanmayacağını düşünebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here