The GWW‘nin haberine göre Marvel Stüdyoları Haziran 2019’da ismi henüz belli olmayan bir filmin çekimlerine başlayacak. Filmin çekimlerinin büyük çoğunluğu İngiltere’de geçecek. Bu sürpriz film için 3 aday var. Bunlar Doctor Strange 2, Black Widow  ve The Eternals.

Bu adaylar arasında ihtimali en yüksek olan film Scarlett Johansson‘un solosu Black Widow. Marvel bu yılın başında filmin senaryosu için Jac Schaeffer ile anlaşmıştı. Ayrıca henüz kesin olmasa da Marvel‘ın yönetmen koltuğu için Cate Shortland ile anlaştığı gelen haberler arasında.

Eğer Black Widow olmazsa Marvel‘ı Doctor Strange 2 için sessiz ve hızlı bir şekilde harekete geçmesi gerekiyor. Yönetmen Scott Derrickson yakın zamanda hikayenin Sorcerer Supreme ile birleştirildiğini çekimlerin Eylül ayında başlayabileceğini ifade etmişti. Yaşanan bu son durum sonrası 2019 Haziran tarihi bu proje için yeni gelişmeler yaşanmasına sebep olabilir. Doctor Strange 2 filminin bir diğer şansı ise serinin ilk filminin İngiltere’de çekilmiş olması ve yeniden İngiltere’de çekilecek film için mantıklı bir seçenek gibi duruyor.

Son aday ve ihtimali en düşük olan The Eternals‘da ise Marvel proje için iki senarist ile anlaştı fakat onun dışında bir gelişme yaşanmadı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here