Journey, Humbleness, Coming Back gibi şarkılarıyla çok sevdiğimiz kamança üstadı Mark Eliyahu, yeni teklisi “Endless” adlı şarkıyı müzik platformlarında paylaştı.

Ülkemizde hayran kitlesi çok büyük olan ve sık sık konser vermeyi de ihmal etmeyen Eliyahu, yeni şarkısının YouTube videosuna ise şu açıklamaları bıraktı: “İnsanlar için canlandırıcı bir atmosfer yaratmaya çalışıyorum, sizi zamanın ve yerin ötesine götüren müzikal bir yolculuk, derin duygular ve saf mutluluk arasında dolaştıran, dans ettiğiniz ve ruhunuzun uçtuğu bir kabile partisi gibi. Yaratmayı denediğim şey bu tür bir duygu. Yazmak için kullandığım müzik dili, yeni ve benzersiz bir dil. Aynı zamanda hiçbir şeye benzemiyor ve her şeye benziyor. Ortadoğu, Asya ve Afrika unsurları – yolumun geçtiği her stilden/tipten ilham alıyor. Pop, Elektronik, Klasik müzik ve daha fazlası..
Her zaman kültürel bir karmaşada gibi hissettim ve benim için, bu şarkı özel görünüyor. Bir ayağı derin gelenek ve klasik hislerde, bir ayağı gelecekte ve dans pistinde olduğunu hissediyorum.”

Yine ve yeniden şüphesiz çok güzel olan bir Mark Eliyahu şarkısı Endless‘i dinlemek isterseniz:

 

Ayrıca okumak isterseniz: Kamançanın Piri “Mark Eliyahu”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here