Merakla beklenen Terminal‘den yeni bir kare yayınlandı. Bu yıl “Ben, Tonya” ile ilk Oscar adaylığını kazanan güzel yıldız Margot Robbie başrollü suikastçı filmi, farklı görsel yapısı ile de dikkat çekiyor.

Büyümekte olan isimsiz bir şehrin karanlık merkezinde geçen “Terminal”, şeytani bir görev yerine getiren iki suikastçıyı, ölümcül bir hastalıkla mücadele eden bir öğretmeni, gizemli bir hademeyi ve iki farklı hayat süren meraklı bir garsonu konu alıyor. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan esrarengiz bir suç dehası yüzünden hayatları birbirine giren ekip, ölümcül sonuçlarla karşı karşıya kalıyor.

Filmin zengin kadrosunda “Görevimiz Tehlike” ve “Star Trek” serisiyle tanıdığımız Simon Pegg, Emmy ödüllü Mike Myers, “Harry Potter” serisinde Neville Longbottom rolüyle tanıdığımız Matthew Lewis, BAFTA adayı Dexter Fletcher, “Göçebe” ve “Kız ve Kurt” filmleriyle hatırlanan Max Irons, Katarina Cas ve Thomas Turgoose gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenlik koltuğunda, “Güzel ve Çirkin”, “Denizin Ortasında” ve “Dünya Savaşı Z” gibi birçok başarılı filmde yardımcı yönetmen olarak görev alan Vaughn Stein‘ın oturduğu gerilim filmi ülkemizde 22 Haziran’da vizyona girecek.

Filmin fragmanını izlemek isteyenler şuradan izleyebilirsiniz

Kaynak: 1

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here