Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Çeyrek asrı geride bırakmaya hazırlanan İstanbul Caz Festivali 25. yılına yaklaşırken, unutulmaz konserlere imza atan isimlerden birini hayranlarıyla buluşturacak. Daha önce İstanbul Caz Festivali’nde konserler veren ve ülkemizde büyük bir hayran kitlesi bulunan Grammy ödüllü efsanevi müzisyen Marcus Miller, 21 Ekim Cumartesi akşamı Zorlu PSM Ana Tiyatro’da müzikseverlerle buluşacak.

Müzikseverlerin yakından tanıdığı caz sanatçılarından Marcus Miller klarnet, piyano, saksafon, gitar gibi birçok enstrümanı ustalıkla çalabilen bir basçı. Türkiye’yi ve Türk müziğini de iyi tanıyan Miller, uzun yıllardır süren müzik kariyerinde Miles Davis, Michael Jackson, Herbie Hancock, Aretha Franklin, Mariah Carey, Wayne Shorter, McCoy Tyner, Frank Sinatra, Elton John gibi bir birinden farklı birçok yıldız sanatçıyla çalıştı. David Sanborn’la beraber Voyeur ve Upfront adlı albümlerle iki defa Grammy ödülünü kazanan Miller, 1993 yılında da The Sun Don’t Lie adlı ilk solo albümünü çıkardı.

Daha sonraki yıllarda House PartyBoomerangSiesta gibi pek çok filmin müziklerini de besteleyen Miller, kendi solo kariyerinde ise en iyi şarkı ve en iyi albüm dallarında da Grammy ödülünü kazandı. 2013 yılında UNESCO’nun barış elçisi seçilen Miller, etkileyici tekniği ve sahne performanslarıyla hayranlarına her etkinlikte unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Etkinliğin bilet fiyatları ise şöyle:

1. Kategori – 275.00 TL
2. Kategori – 220.00 TL
3. Kategori – 165.00 TL
4. Kategori – 133.50 TL
Öğrenci – 67.50 TL
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here