Manolo Blahnik, insanlar evlerinde kalırken pozitifliği yaymayı ve yaratıcılığı teşvik etmeyi umduğu yeni bir program başlattı.

Manolo Blahnik, ayakkabı tutkunları için başlattığı “Gülümseme Girişimi” ile mental sağlığımızı korumayı hedefliyor. İngiltere Mental Sağlık Vakfı ortaklığıyla Smile The Art of Coloring boyama koleksiyonunu çıkaran marka, ikonik tasarımlarını sizin renk seçimlerinize sunuyor.

Böylece insanlar, Blahnik’in orijinal eskizlerini indirme, ana hatlarına geri dönme ve elle renklendirilecek şekilde tasarlama şansına sahip olacaklar.

Blahnik, “Yaratıcı özgürlük bir kaçış biçimidir, şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan bir şey. Yaratıcılığımı sadece kendi hayal gücümü eğlendirmek için değil, aynı zamanda başkalarına mutluluk getirip gülümseterek kullanmayı umuyorum! Hepimiz neşeyi yayalım, yaratıcılığı paylaşalım ve birbirimize ilham verelim.” dedi.

Katılımcıların çalışmalarını #ManoloBlahnikSmiles hashtagini kullanarak sosyal medyada paylaşmaları ve markalarının kanallarında taslakların paylaşılacağı belirtiliyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here