Mango’nun 2020 İlkbahar-Yaz kampanyasında “Shared Moments’’ konseptinin yeni perdesi açılıyor.

Mango, İlkbahar/Yaz 2020 sezonundaki yeni kampanyası için “Shared Moments’’ konseptini işlemeye devam ediyor. Otuz yıllık moda kariyeri boyunca ikonik görüntüler yakalayan ünlü İngiliz fotoğrafçı Glen Luchford’un fotoğrafladığı kampanyada, Sonbahar/Kış 2019 Shared Moments kampanyasında da gördüğümüz Anna Ewers, Rebecca Leigh Longendyke, Vittoria Ceretti, Kit Butler ve Hamid Onifade gibi isimler yer alıyor. Shared Moments, marka iletişiminde kullanılan togetherness (birliktelik) kavramını pekiştirmeyi amaçlıyor. Kampanya, paylaşılan anların samimiyetini ve doğallığını ortaya çıkaran, gerçek bir anı ve herkesin kendini ifade etmesini anlatan video ve görüntüler aracılığıyla topluluk ruhunu vurguluyor. Aynı topluluğa ait olma duygusu, Mango’nun geçen Kasım ayında başlattığı, “Your choices make us” girişimi ile güçlendi. Instagram aracılığıyla, markanın takipçileri bu kampanya ve yeni İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile ilgili seçimler yaptı. Mango, 20 Ocak’ta, Instagram takipçilerinin gönderdiği yanıtlardan derlenen, Meksika’da önemli yerleri, sanat galerilerini ve müzelerini içeren bir rehber hazırladı.

Özellikle 70’li yıllardan esinlenen kadın koleksiyonundaki parçalar, sürdürülebilir pamuk veya geri dönüştürülmüş elyaf gibi %100 sürdürülebilir kumaşlardan üretildi. Çiçek baskıları ve pastel tonların ön planda olduğu koleksiyonda takımlar, birbirinden şık yaz elbiseleri sandalet ve hasır çanta gibi aksesuarlar da ön plana çıkıyor.

Erkek koleksiyonunda ise deri parçalar ve total denim görünümü bu sezonun popüleri oluyor. Dahası sezonda öne çıkan çizgili desenler ve renk bloklarının hakimiyet kurduğu kombinler de kendisini gösteriyor. Aksesuar önerisi olarak ise espadril ve 70’lerin tarzı güneş gözlükleri işaret ediliyor.

kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here