Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
124

Disney’in yaptığı duyuruya göre devam filminin çekimleri Birleşik Krallık’ta başladı. Yönetmen koltuğunda ise bu sefer Joachim Rønning var.

Angelina Jolie’nin Malefiz’i ve Elle Fanning’in Aurora’yı canlandırdığı serinin yeni filminde, hikaye ilk filmden birkaç sene sonrasında geçecek. Filmin resmi özeti ise şu şekilde:

“Seyircinin Disney’in en ünlü kötü kahramanlarından birinin kalbini taşlaştıran ve onu Prenses Aurora’yı lanetlemeye iten olayları öğrendiği Malefiz filminin, birkaç yıl sonrasında devam eden fantastik bir macera.  Maleficent II, yeni müttefikler kurmakta olan, ormanı ve içinde yaşayan sihirli yaratıkları korumaktaki mücadelelerinde yeni düşmanlarla karşılaşan boynuzlu perimiz ve gelecek Kraliçe arasındaki karışık ilişkiyi keşfetmeye devam ediyor.”

Resmi adı Maleficent II olan filmde, Michelle Pfeiffer Kraliçe Ingrith ve Harris Dickinson Prince Philip rolünde olacak. Chitwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple, veLesley Manville kadroda yer alan diğer isimler. Filmin yayın tarihi henüz belli değil.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
124

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here