Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

Angelina Jolie, Malefiz’in devam filminde yeniden başrol oynayacağını resmi olarak doğruladı. Magazin dünyası, kararı son iki yıldır özel hayatıyla fazlasıyla gündeme gelen Jolie’nin artık kendi kariyeriyle gündem olma isteği olarak nitelendiriyor fakat her ne olursa olsun, biz yeni bir Malefiz film için sabırsızlanıyoruz!

2014’te izlediğimiz ilk Malefiz filminden bu yana herhangi bir filmde başrol oynamayan Angelina Jolie, en son Kung-Fu Panda 3 animasyon filmi için Usta Kaplan’ı seslendirmişti. Böylece uzun bir aradan sonra uzun metrajlı bir şekilde Jolie’yi beyazperdede görme imkanımız olacak. Bu arada tabi ki Jolie bu 3 yıl arada boş oturmadı ve ‘In the Land of Blood and Honey’ ve Unbroken adlı filmlerin yönetmenliğini yaptı. Ayrıca kendisinin yönettiği yeni çıkacak filmi, eylülün ortalarında Netflix ile birlikte bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Henüz ikinci filmin senaryosu veya karakterleri hakkında bir ayrıntı ortaya çıkmadı fakat Jolie şu şekilde bir açıklamada bulundu: “Senaryo üzerinde çalışıyorduk ve bu film gerçekten güçlü bir devam filmi olacak.”

Biz de öyle umuyoruz inan ki Angelina!

Jolie’nin başrolünde oynadığı ilk Malefiz filminde ‘Uyuyan Güzel’  temalı bir alternatif kötülük sunulurken, aynı zamanda aslında her şeyin iyiye dönebileceği teması işleniyordu. Kanatları insanlar tarafından çalınan Malefiz intikam peşinde acı çektirmek isteyen biriyken, küçük bir kız onun bütün dünyasını değiştirmiş, böylece insanların içindeki iyiliği görmüştü. Bakalım, devam filminde başka bir animasyon adaptasyonu kullanılacak mı?

Son olarak Malefiz, Angelina Jolie’nin bu yıl için oynayacağı tek film olmayabilir. Artık oyunculuğa geri dönme vaktinin geldiği düşünüldüğünde, Jolie’nin adı ‘Frankenstein’in Gelini‘ filmi için de geçiyor. Böylece beyazperdeye iki filmle birlikte geri dönüş yaptığını görebiliriz kraliçenin!

Kaynak: ScreenRant

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
11

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here