Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Pop müziğin efsane isimlerinden Madonna, cumartesi günü Instagram aracılığıyla hepimize hayatındaki heyecan verici yeni gelişmeleri duyurdu. Ünlü şarkıcı Portekiz’e taşındığını ve daha önce duyurduğu albüm ve film projeleri üzerinde çalıştığını söyledi.

59 yaşındaki efsane, Instagram’da paylaştığı fotoğrafta şunları yazdı: “Portekiz’in enerjisi oldukça ilham verici. Kendimi burada yaratıcı ve zinde hissediyorum. Müziğim ve filmim LOVED üzerine çalışmayı dört gözle bekliyorum. Bu, kitabımda yeni bir bölüm olacak! Dünyayı farklı bir noktadan fethetmenin zamanı geldi!”

Başka bir paylaşımındaysa “Önceden umutsuz bir durumdaydım fakat şimdi Lizbon’da yaşıyorum!” diyerek yeni hayatı hakkında ne kadar heyecanlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Madonna, 2011 yılındaki W.E. filminden sonra bu kez de Loved filmi için yönetmen koltuğuna oturacak. W.E. filmi Kral VIII. Edward’ın, Amerikan Wallis Simpson’la birlikte olmak için tahttan vazgeçişini konu alıyordu. Yeni projesiyse Andrew Sean Greer’in “Impossible Lives of Greta Wells” isimli kitabından uyarlanacak.

Madonna bu proje için şöyle konuşuyor:

“Film, her zaman savunmuş olduğum önemli noktalara dokunuyor: kadın hakları, LGBTI+ hakları gibi. Her zaman ezilenler için savaşıyorum. Kendimi hep baskı altında hissettim. Birçok insanın ‘Beyaz ve zengin bir pop yıldızının bunu söylemesi ne kadar saçma!’ diyeceklerini biliyorum. Halbuki bütün kariyerim boyunca canıma okundu ve bu çoğunlukla bir kadın olmam ve sıradan bir hayat yaşamayı reddetmem yüzündendi. Alışılmadık bir aile kurdum.. Benden 30 yaş genç sevgililerim oldu. Bu, insanları çok rahatsız ediyor.”

Madonna’nın yeni müzik projesi de 2015’te yayınladığı 13. stüdyo albümü Rebel Heart‘tan sonra ilk çalışması olacak.

Madonna, 2016 yılındaki dünya turunu bitirdiğinden beri ailesine odaklanmıştı. 4 çocuğu olan pop yıldızı, geçtiğimiz Şubat ayında iki çocuk daha evlat edindi. Temmuz ayında Afrika’da yeni bir çocuk cerrahisi kliniği açan Madonna, aynı zamanda Leonardo DiCaprio Vakfı’nın Fransa’da gerçekleşen hayır gecesinde bir gecede 30 milyon dolar toplanmasında yardımcı olmuştu.

Kaynak: 1.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here