Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

“Queen of Pop” Madonna, tarihin gördüğü en etkili, en tartışmalı ve en cesur kariyerlerden birine sahip. Müzik dünyasındaki yerini hak ederek kazanan yıldız, cebindeki $35 ile Times Meydanı’na geldiğinden beri müzik dünyası onun etkisinden kurtulamadı.

5 Eylül ise Madonna’nın neredeyse 40 yıllık kariyerinin en önemli ödüllerinden biri olan MTV Video Vanguard Ödülü‘nü (daha sonra Michael Jackson Video Vanguard Ödülü ismini aldı) alışının ve kırdığı rekorun yıl dönümü. MTV’nin bir bakıma yaşam boyu başarı ödülü olarak verdiği Vanguard Ödülü’nü Madonna kariyerinin 4. yılında aldı ve bu ödülü en kısa sürede kazanan kişi oldu.

Madonna’nın kariyerini düşündüğünüzde en iyi çıkış yapan sanatçılardan biri ve kariyerinin ilk 4 yılına baktığınızda da en iyi videoları arasında yer alan en önemli iki parça Like A Virgin ve Papa Don’t Preach. İkisinin de yarattığı etki, yıllara meydan okuyuşu ve başarısı tartışılmaz. O zamana kadar yayınlanan müzik videoları arasında Everybody, Holiday, Material Girl, Into the Groove, Burning Up ve Borderline gibi ikonik videolar da var. Elbette Madonna yıllar içinde daha da efsanevi videolar kaydetti.

Kraliçe’nin bu kırılmaz başarısını bugün olduğu kişinin teminatı olarak görüyor ve biz de tebrik ediyoruz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here