Louis Vuitton’ın yenilikleri durmak bilmiyor. Geçtiğimiz yıl boyunca birbirinden farklı defile ve koleksiyonlarıyla harikalar yaratan markanın bilinirliği ve pazar hakimiyeti de geçtiğimiz yıllara nazaran hayli artmış durumda.

2019’u geride bırakırken markanın zirvelere oynayacak bir diğer koleksiyonu ise “Rain Capsule” olarak geliyor. Koleksiyon fütüristik, dinamik ve eğlenceli.

İçerisinde sneaker bot ve ankle bot olmak üzere iki çeşit bot bulunuyor. Modellerin görüntüleri kadar kullanılan materyal de oldukça dikkat çekici; kauçuk. Son yıllarda artan sneaker çılgınlığının önemli trend belirleyicilerinden Nicolas Ghesquiere yönetimindeki Louis Vuitton, LV Archlight sneaker modeliyle popülaritesini arşa çıkarmıştı. Rain Capsule’ün içerisinde ise bu modelin bot versiyonu karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde sezonlar boyu koleksiyonlarda farklı yorumlarını gördüğümüz Silhouette ankle bot ise tamamen kauçuk olarak koleksiyonda yer alıyor. Silhouette ankle botun imzası olan LV çiçek topuk detayı yine bu modelde de konumunu koruyor. Su geçirmez olan iki model “yağmurda yürüyün” mesajıyla tanıtılıyor. Koleksiyon içerisinde iki çeşitten üç model yer almakta. Son model ise markanın motorculardan ilham alarak yarattığı Rhapsody ankle botun bir varyasyonu. Üzerindeki koşum ve de toka yine yer almakta.

İşte koleksiyondan parçalar:

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here