Dünyaca ünlü moda evi ilk restoran ile kafesini Osaka’da açıyor.

Louis Vuitton’dan şaşırtıcı haberler gelmeye devam ediyor! Dünyaca ünlü marka Japonya’da yepyeni bir mağazanın kapılarını açıyor. Louis Vuitton Maison Osaka Midosuji mimari tasarımıyla herkesi büyülemeye hazırlanırken onu asıl özel yapan özelliği ise moda evinin tarihteki ilk restoranına ev sahipliği yapması.

Mağazanın en üst katında konumlanan Le Café V bir kafe/kokteyl bar olarak hizmet veriyor. Menüsü ise Japon şef Yosuke Suga’nın imzasını taşıyor. Ünlü şefin Tokyo’da bulunan Sugalabo adlı restoranı The List tarafından dünyanın en iyileri arasında yer alıyor.

Kokteyl barın yanındaki kapıdan ise Sugalabo V restoranına giriş yapılıyor. Sadece akşam saatlerinde açık olan ve küçük grupları misafir eden restoranda açık mutfak konsepti dikkat çekiyor. Mağazanın genel mimarisiyle uyumlu bir şekilde tasarlanan mekanda denizci detayları ön plana çıkıyor.

Louis Vuitton Maison Osaka Midosuji geçtiğimiz cumartesi günü, 1 Şubat 2020’de kapılarını açtı. Le Café V ile Sugalabo V ise 15 Şubat 2020’de hizmet vermeye başlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here