Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Linkin Park, Temmuz ayında aramızdan ayrılan, grubun solisti Chester Bennington anısına özel bir konser vermeyi planlıyor. Yapılacak bu konser bir defaya mahsus olmakla beraber konserden gelecek gelir, Bennington’a hitap eden bir etkinlik için kullanılacak.

Son kayıtlarında yer alan One More Light şarkısına yürek burkan bir video klip çeken grubun kurucularından Mike Shinoda, şarkının sevdiklerini kaybeden insanlara teselli olması için yazıldığını ve kendilerinin Chester’ın ölümü sonrası bu şarkıyla teselli bulduklarını belirtti. Ayrıca Shinoda hayranların çabalarını da takdir ederek, “Hayranlar çeşitli etkinliklerle,videolarla, görüntülerle gruba destek vererek arkadaşımız Chester’ın anısına sevgileri en iyi şekilde gösterdiler. Hayranlarla tekrar buluşacak olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Grup 27 Ekim günü Hollywood Bowl’da hayranlarıyla buluşacak. Grubun sitesinden yapılan açıklamaya göre konserde gruba pek çok sanatçı da eşlik edecek. Ayrıca hayranlar, isterlerse grubun internet sitesinden bağışta da bulunabilecekler. Yapılan bu bağışlar Music For Relief’in Bennington için başlattığı One More Light fonuna kaynak sağlayacak.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here