Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

25 yıl aradan sonra Linda Hamilton, Terminatör dünyasına geri dönüyor. Skydance ve Paramount’un ortak yapımı olan ünlü bilim kurgu serisinin yaratıcısı James Cameron, özel bir etkinlikte Hamilton’un tekrar ekibe dahil olacağını duyurdu.

Cameron yaptığı açıklamada “Kötü adamları öldüren 50, 60 yaşlarında pek çok adam var fakat hiç kadın yok.” diyerek aksiyon filmlerindeki kadın oyuncuların azlığına değindi. Cameron, Sarah Connor’u filme tekrar dahil ederek aksiyon filmlerindeki kadın ana karakterlerin önemini vurgulamayı umduğunu belirtti.

Deadpool filminin de yapımcılığını yapan Tim Miller’ı yönetmen olarak göreceğimiz devam serisi 1991’den sonra ilk kez Schwarzenegger, Hamilton ve Cameron buluşmasıyla köklerine dönecek. Cameron’un Skydance ile birlikte yapımcılığını, Paramount’un dağıtımını üstleneceği ve Fox’un uluslararası alanda ele alacağı film, Cameron’un hazırladığı bir hikayeye dayanıyor. James Cameron ve Tim Miller kapsamlı bir hikayenin işleneceği üçlemenin hazırlanması için bir yazarlar odası hazırladılar. Daha önce Cameron ile beraber çalışan David Goyer de bu odanın içinde yer alıyor.

Serinin ilk filminde Sarah Connor rolüyle Hamilton, basit bir garsonken Schwarzenegger tarafından öldürülmeye çalışılmış ve daha sonra da geleceğe gönderilmişti. Makinelerin Dünya’yı ele geçirdiği bu gelecekte Connor, makinelere karşı başlatılan isyanın liderinin annesi olma özelliğine sahipti. Bu yapımda ise Connor, oğlunu korumak için amansızca savaşan bir savaşçı olarak görülecek.

Hikayenin ayrıntıları bir sır gibi saklanırken Cameron ve Miller yeni filmin Terminator II: Judgment Day adlı yapımın sonrasıyla ilişkili olduğunu söylüyorlar. Teknolojinin kötülük dolu teması yeni üçlemenin de ön planında olacak.

Yeni bir jenerasyonun etrafında şekillenecek filmde başka yeni genç karakterlerin de olacağını söyleyen Cameron, Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger’in karakterlerinin gelen yeni genç karakterlere referans olacağını belirtti.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here