Liam Payne’nin ilk solo single’ı olan Strip That Down çıkalı 2 yıldan fazla oldu ve hayranları ilk solo çıktığından bu yana sabırla ilk albümün haberini bekliyorlardı. İşte hayranlarının beklediği o haber geldi. Liam, ilk solo albümü LP1’ın 6 Aralık ayında çıkacağını onayladı!

Albümde bilinen şarkıların da olacağı fakat o şarkıların yanı sıra yepyeni şarkılarında bulunacağı biliniyor. 26 yaşındaki ünlü şarkıcı; ”Bu Aralık ayında ilk albümüm çıkacağı için çok heyecanlıyım! Son birkaç yıl boyunca bu kayıt için ilham kaynağı olarak kullandığım çok harika deneyimlerim oldu. Beni gerçekten temsil eden bir albüm hazırlamak için stüdyoda inanılmaz yetenekli bazı insanlarla çalıştım, bu çok gurur duyduğum bir şey. Ayrıca sizlerin desteği benim için dünyaya bedel ve hepinizin albümü dinlemesini sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi. Liam’ın çalıştığı yetenekli insanlar arasında Ed Sheeran, Ryan Tedder, Zedd ve Jonas Blue gibi isimler bulunuyor.

LP1 albümü önceden yayımlanan Stack It Up (ft A Boogie Wit da Hoodie), Strip That Down (ft Quavo), Polaroid (Jonas Blue ve Lennon Stella ile), Get Low (Zedd ile), Familiar (J Balvin ile), Bedroom Floor ve Rita Ora ile olan düeti For You şarkılarını içerecek. Albümün geri kalanı ise Liam’ın yeni şarkılarını içerecek. Remember, Heart Meet Break, Hips Don’t Lie, Tell Your Friends, Say It All, Rude Hours, Live Forever (Cheat Codes ile), Weekend, Both Ways and All I Want (For Christmas…)

Çıkacak olan LP1 albümünün haberi ise yeni şarkısı Stack it up’ın akustik versiyonu yayınlandıktan sonra geliyor…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here