Avengers: Infinity War oyuncusu Letitia Wright hangi oyuncuyla çalışmaktan hoşlanıyorsun sorusuna cevap verirken Avengers 4 hakkında spoiler verdi.

Infinity War Marvel’ın şu ana kadarki en gizli projelerinden biri olmasına rağmen, oyunculardan bazıları -Mark Ruffalo’nun geçen geçen Infinity War spoilerını vermesi gibi- hata yapabiliyor.

Vizyona girmesinin üstünden bir ay geçen Avengers: Infinity War‘ın sonunda Thanos’un parmaklarını şıklatmasının ardından bir sürü karakterin küle döndüğü görülmüştü. Çoktandır bunlardan bazılarının Avengers 4‘da zamanda yolculuk yaparak geri döndürüleceği konuşuluyordu. Lakin Letitia Wright (Shuri) özellikle bir karakterin dönüşünü hakkında ufak bir spoiler verdi.

Avengers: Infinity War ve Avengers: 4’un kamera arkalarında kiminle çalışmak daha keyifliydi sorusuna Letitia Wright şu cevabı verdi:

“Chris Pratt gerçekten harika birisiydi. Birden ortaya çıkan İncil’i bana veriyor, sonrada dans edip gidiyordu. O harika. Chris Pratt’i seviyorum.”

İzleyenlerin de bildiği üzere Letitia Wright (Shuri) ve Chris Pratt (Star-Lord) filmde beraber bir sahnede oynamıyorlar. Ayrıca Star-Lord evrenin yarısı yok olduğunda küle dönen karakterlerden biri. Lakin şimdi Star-Lord’un bir şekilde dünyaya dönüp Wakanda’nın prensesi Shuri ile yollarının kesiştiğini anlayabiliyoruz.

Henüz adının belirlenmediği Avengers 4, 3 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here