League of Legends yeni karakter duyurusuyla ilgiyi üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde Neeko adlı karakteri öne süren LoL, karakter hakkındaki bilgileri ve yeteneklerini bizimle paylaştı. Peki kim bu Neeko, birde ona göz atalım.

Uzun zaman önce yok olmuş bir kabileden gelen Neeko, illüzyonlarıyla rakiplerini bir hayli şaşırtıyor. Pasifinden başlayacak olursak bu tatlı karakterimizin “Meraklı Bukalemun” lakabından da anlaşılacağı üzere, yanında durduğu takım arkadaşının kılığına bürünebiliyor. Ayrıca kullandığı Tohum Tuzağı ile rakiplerine oldukça büyük hasar verebiliyor ve onları bu yetenek sayesinde katlederse ikinci kez kullanabiliyor.

Kandırıkçı yeteneği ile görünmez olabilmekle kalmıyor ve kendisinin bir kopyasını rakibe karşı yollayarak çeşitli akıl oyunları yapıyor. Dolaşık Dikenler,düz bir hat boyunca bulunan düşmanları büyülü bir sarmalla yerine mıhlayan bir yetenek. Son olarak Ruh Çiçeği ile takım savaşlarında büyük bir alan oluşturarak rakiplerini yavaşlatıyor ve o alan içerisindeki rakiplerin hepsine ciddi miktarda hasar verebiliyor.

Oynaması gayet eğlenceli görünen bu karakteri hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here