Lady Gaga, Joanne Dünya Turu’nu dünyanın dört bir yanındaki diğer şehirlere taşımaya hazırlanırken başka bir haber daha verdi: sıradaki albümü.

Bir sürü fikrim ve yaratmak istediğim çok şey var, yakında göreceksiniz. Yaratmak için biraz zamana ihtiyacım var.

Gaga, Ekim 2016’da piyasaya sürdüğü albümle ABD’de art arda dört kere 1 numaralı albüm rekoruyla yeni bir rekor dönemine girerken, Gaga’nın bir başka müzik projesi üzerinde şimdiden çalıştığı gerçeğini hayranlarıyla paylaşmak hiç de sürpriz olmayacak.

Gaga’nın “Princess Die” ve “Living on the Radio” gibi yayınlanmamış şarkıları konserlerinde söylediği biliniyor ancak Gaga, karmaşık teknik kurulum nedeniyle bu turda set list değişiklikleri için daha az fırsatı olacağını itiraf ediyor.

Bu, zaman zaman bu şarkıları söylemeyeceğim anlamına gelmiyor fakat bu şov aslında son derece karmaşık ve karışık, bütün sahne bilgisayar ile kodlandı. Her şeyin gerçekleşeceği an gerçekleşmesini sağlamak için yüksek stresli ve gergin bir sahne arkamız var. Yani, set list biraz değişebilir ancak çoğunlukla sizin için oluşturduğumuz bir parçayı görmeye geliyorsunuzdur. Adım adım düşündüğümüz iki saat on beş dakika. Bu bizim kalbimizden ve grup, dansçılar, sanatçılar, 10 yılda beraber çalıştığımız ve arkamızda olan herkese ait.

Yeni albümünün konseptini ve şarkılarının dokusunu merakla beklerken Joanne albümünü sindirmeye devam ediyoruz.