Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Kristen Stewart uzun zamandır beklenen Sony’nin Charlie’nin Melekleri filminin bir parçası olmayı umuyor.

ET’ye geçtiğimiz aylarda katılan Carly Steel ise Chanel’in @WeLoveCoco etkinliğinde Charlie’nin Melekleri grubunun bir parçası olmak için oldukça istekli olduğunu belirtti.

Stewart’ın ilgisi, projenin Elizabeth Banks tarafından yönetileceği  duyurulduğu zamandan beri sürüyor. Filmin konusu ise herkesin bildiği gibi özel dedektiflerden oluşan üçlü bir kadın grubunun, gizli bir patron adına suçlularla ve kötülerle savaşmasını konu edinecek. 2000 ve 2003 yıllarında Cameron Diaz, Drew Barrymore ve Lucy Liu ile büyük bir beğeni toplayan iki film halinde çekilen seri, 2011 yılında ise sadece 4 bölüm süren bir dizi haline getirilmişti.

Stewart, filmin yönetmenliğini yapacak Banks için; “Liz Banks’in inanılmaz bir hayranıyım ve bu hikayeyi anlatabilecek en iyi kişi olduğunu düşünüyorum.” ifadesinde bulundu.

Kariyerine indie filmleri ve sanat evi projeleri üzerine odaklayan 27 yaşındaki genç yıldızın filmin kadrosuna dahil olup olmayacağını ise ilerleyen günler gösterecek gibi görünüyor.

“Film tabi ki eğlenceli olmalı. Ama siz bu filmi birbirine nasıl yardım edeceğini çok iyi bilen kadınlar üzerine yapacaksanız, bunu şimdi yapmanın tam sırası. Hep beraber ve güçlüyüz.” 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here