Harry Potter serisi hepimiz için unutulmaz bir yapıt. Durum böyleyken, binlerce franchise ürünün ardından şimdi de önümüze bir mobil oyun veriliyor. Harry Potter mobil oyunu, 25 Nisan tarihi itibariyle Türkiye kullanıcılarına sunuldu, iOS ve Android kullanıcıları için Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu hakkındaki detayları verelim.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu odaklı oyun, Harry Potter  öncesi zamanı anlatıyor. RPG olarak kullanıcılara sunulan oyun, bizi türlü maceralarla karşılayacak ve oyun zevkimizi ikiye katlayacak gibi duruyor. Hogwarts Şatosu’nun keşfi ise Harry Potter fanlarının epey ilgisini çekecektir.

Harry Potter mobil

Oyunda Profesör Dumbledore, Snape ve serideki diğer isimler de bulunuyor. Rakiplerimizle düello yapabilir ve yeni arkadaşlarımızla ittifaklar kurabiliyoruz.  Oyun, bizlere Gryffindor ya da Slytherin gibi bölümleri seçmemiz için 4 seçenek sunuyor.

Harry Potter oyunu mobile geldi!

Harry Potter mobil oyunu, bizlere büyü ve iksir yapmaya olanak sunuyor. Haliyle bu büyüleri öğrenmek adına normalde okulu kaytaran bizler hemen Hogwarts sınıflarına doluşuyoruz. Derslere katıldıkça, karakterimiz de gelişmeye devam ediyor. Bununla birlikte yeni karakterlerin, büyülerin, iksirlerin ve yerlerin kilidini açabiliyoruz.

harry potter mobile game ile ilgili görsel sonucu

Oyuncu avatarımızı özelleştirebiliyoruz. Özel avatarınızı büyü becerilerini kullanarak, Hogwarts’taki gizemleri araştırabiliyoruz. Bunun dışında, yepyeni bir hikayede lanetli kasaların ve kardeşinin ortadan kayboluşunun ardındaki gizemli gerçeği de araştırabileceğiz.

Screenshot Image

Harry Potter mobil oyununu indirmek için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/harry-potter-hogwarts-mystery/id1333256716?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tinyco.potter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here