Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
42

Yarattığı fotoğraflarla bir anda sizi kendi dünyasına çeken bir görsel fotoğraf sanatçısı Hüseyin Şahin. Fotoğraflarında gerçeküstü unsurları öyle bir kolajlıyor ki; sanki farklı bir dünyaya gitmiş de orada çektiği fotoğrafları bize getirmiş hissi uyandırıyor. Bazı fotoğraflarında keşke bu farklı dünyalar gerçek olsaydı dedirtiyor, bazılarında ise verdiği mesajla gerçeklerle yüzleştiriyor. Fakat her birinde yaratıcılığıyla kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Sanatçı 15 Ekim 1990 doğumlu. Küçük yaştan itibaren resme ve fotoğrafa büyük ilgi duyduğunu söylüyor.

Grafik tasarım okuyup mezun olduktan sonra 3 yıl çeşitli reklam stüdyolarında çalışmış. Türkiye’nin önde gelen global firmalarından birinde ise 4 yıl fotoğraf uzmanlığı yapmış.

Son olarak reklam sektöründe yaratıcı işlere imza atan bir dijital ajansta 1 yıl süreyle sanat direktörü olarak kariyerine devam etmiş.

Halihazırda da bağımsız olarak çalışmalarına devam edip çeşitli markalara içerik üretmekte. Bu süreçte Hollywood film afişleri dahil bir çok büyük projede yer almış.

Sanatsal anlamda kendi iç dünyasını yansıttığı çalışmalar yaptığını belirtiyor.

Bazı çalışmalarında İstanbul’un simgeleriyle karşılaşmak da mümkün. Mesela Galata Kulesi’ni ve Hezarfen Ahmed Çelebi’yi şöyle görmek insanı sebepsizce mutlu ediyor.

Fotoğraflarını gördükten sonra büyülenmemek ve kendisiyle gurur duymamak elde değil. Gelecekte adını çok daha büyük projelerde duyma ihtimalimiz yüksek.

Kendisine başarılarla dolu bir hayat diliyoruz. Sizler için çalışmalarından seçtiklerimizi aşağıda sıraladık. Instagram hesabından daha fazlasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
42

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here