Gerek internetteki duyurular ve sayaçlarla gerek ise metrolardaki bilboardlara verilen reklamlarla birlikte Knight Online, 16 Ocak 2019 tarihine dikkat çekmişti. Topluluk arasında birtakım dedikodular dönmüş olsa da resmi açıklamalar belirtilen tarihte yapıldı.

Birçok oyuncunun da tahmin ettiği gibi Knight Online, yeni sunucularını duyurdu. Fakat tahminlerde yanıltan ve insanları ters köşe eden gelişmelerden biri sunucuyu değil sunucuları duyurmuş olmasıydı. Bir başka değişle 22 Ocak 2018 tarihinde saat 17:00’da Knight Online’da iki sunucu birden açılmış olacak. Sunucuların isimleri ise açılış tarihinde anons edilecek.

Gelişmeler sadece bununla sınırlı değil. Eski oyuncularını da es geçmeyen oyun, “Emektar şövalyeler için Geri Dönüş Etkinliği” adı altında bir etkinliği oyununun hayranlarına sundu. Cep telefonlarında gelen bir kod yardımıyla “emektar” olduğunu kanıtlayan oyuncular promosyon kodu ile oyunda takas edilmemesine rağmen oldukça fazla eşyaya sahip olabilecek.

En ilginç detaylardan biri de yüz tarama sisteminin Knight Online için resmi olarak duyurulması oldu. Mobil uygulama yardımıyla yüzünüzü taratıp oyunda karakteriniz olarak kullanabileceğiniz bu teknoloji ilk başta kulağa güzel gelse de nasıl çalışacağı ise bir merak konusu.

NTTNow ismindeki mobil uygulama ile açılacak olan iki yeni sunucu için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer ön kayıt sürecinde kapasite doldurulursa ön kayıt yapanlar 24 saatlik erken bir erişim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca karakterini erkenden yaratabilecek ve 7 günlük Oreads Kuponu temin edebilecek. Hatırlatmakta fayda var, ön kayıt süreci 21 Ocak tarihinde saat 18:00’da bitecek ve 22 Ocak saat 17:00’da yeni sunucular faaliyete geçecek.

Ön kayıt yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için NTT Game’in sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here