Yeni ve kaliteli işler keşfettikçe mutlu olan insanlardansanız şu anda tam olarak o hissi yaşayacağınız bir yazı ile karşı karşıyasınız demektir. Yeni şeyleri keşfetmenin hazzı paha biçilemez diyen ve üstüne bir de müziksiz yaşayamam diyen biriyseniz, bize teşekkür edeceksiniz. Bahsetmek istediğimiz oluşuma gelecek olursak (yeni bir grup olmamakla birlikte), The Piano Guys ekibinden bahsediyoruz…

Kültleşmiş şarkıların coverlanması çoğu insan için hoş karşılanmazken, The Piano Guys bu tabuyu tamamen kırabilecek potansiyele sahip. Coldplay şarkılarından tutun da Karayip Korsanları filminin soundtracklerine kadar coverlamışlar. Cover kelimesi ne kadar doğru olur bilememekle birlikte, kendilerine özgü tarzlarıyla bildiğimiz şarkıları yeniden yorumluyorlar da diyebiliriz.

The Piano Guys grubu adını bir mağazadan alan bir grup. 4 kişiden oluşan grup üyeleri ise tamamen farklı hayat tarzlarına sahip insanlar… Şimdi ise bu muhteşem oluşumun işlerine göz atalım. Kahvenizi, çayınızı alın ve müziğin ruhunuza işlemesine izin verin 😍.

Lord of The Rings – The Hobbit

Adele – Rolling in the Deep

Elvis Presley- Can’t Help Falling in Love

Coldplay – Paradise

Cello Wars (Star Wars Parody)

Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child

Jurassic Park Theme

Daha fazla The Piano Guys çalışması için burayı ziyaret edebilirsiniz.