Kith & Kin onuncu yılını güçlü kadınlar için hazırladığı özel koleksiyon ile kutluyor.

Birlikte olmak, bir toplulukta aynı duyguları hissetmek ve birleşmek anlamlarını taşıyan ”Kith & Kin”, yeni sezonunda günümüzde eril şiddetin yaygın kültürel pratiğinin altını çizerek kadının toplumsal yaşamdaki önemini, tüm insanların hiçbir ayrım gözetmeksizin yalnızca insan oluşlarından dolayı eşit, özgür ve onurlu yaşama hakkına sahip olduklarını tekrar hatırlatıyor.

Gri, tekdüze rutinlere inat girdiği ortamı renklendiren ve can katan kadın, Kith & Kin koleksiyonunda iki ayrı print ile ışık saçıyor.

Mavi, pembe ve siyahla bezenen büyük çiçekli print ve sarı, yeşil, turuncu, siyah ile bezenen minik çiçekli yapraklı print, tasarımcının iç dünyasını yansıttığı gibi aynı zamanda kadına dair umudu da yeşertmeye işaret ediyor.

Kith & Kin SS 2020 koleksiyonunda; likralı viskon, koton, şifon, likralı koton saten, ipek krep ve ipek saten tercih edilmiş.

Koleksiyonun kreatif direktörlüğü Burak Tuncel, fotoğraf yönetimini Ozan Kıymaç, prodüksiyon yönetimini Tolga Özgal, styling Rabia Yaman, koreografi İlke Kılıç ait olurken makyaj Kryolan ve saçlar Loreal‘e ait. Stüdyo sunumundaki ayakkabılar ise renk ve stil olarak Kith & Kin koleksiyonunu tamamlayan Makiela Design imzası taşıyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here