Monopoly’nin yaratıcısı Hasbro, Game of Thrones hayranlarını sevindirecek bir haber verdi ve yeni bir Monopoly versiyonunu görücüye çıkardı. Burada Game of Thrones teması dışında dikkat çeken bir diğer özellik ise oyunda o mükemmel Game of Thrones jeneriğinin çalacak olması!

Bu yeni Monopoly’de oyuncular Westeros ve Essos yakınlarındaki ev ve arazileri satın alarak rakiplerini yenmeye çalışacaklar. Rakiplerinin hepsini yenen oyuncu ise dünyayı tam anlamıyla kapitalizm ile yönetecek. Sanıyoruz ki dizinin atmosferini bizlere bu oyunda yansıtmak isteyen Hasbro, Game of Thrones evreninde kullanılan para birimlerini de oyuna eklemiş, sizlere oyunda Game of Thrones jeneriğinin çalacağını söylemiştik. ‘Iron Throne’ olarak bildiğimiz kılıçlardan yapılmış taht, Game of Thrones müziği çalan bir kartlık olarak oyuna dahil edilmiş. Ayrıca bu açıdan seri, müzikli ilk Monopoly olma özelliği de taşıyor.

2019’da çıkacak olan, müzikleri ve para birimleri derken bizleri şimdiden heyecanlandıran bu seri hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here