Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

2018’de gişenin en büyük filmi olmasa bile Black Panther‘ın devam filmi olacak gibi görünüyor. Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige, Black Panther 2‘nun olacağına dair bir tereddütü olmadığı ve bunun ne olabileceğine dair fikirler geliştirdiğini açıkladı.

Marvel Stüdyolarının geleceği hakkında Entertainment Weekly‘e konuşan Feige, “Bir film üzerine çalışıldığında sonraki bölüm için de fikirler üretilmeye başlanıyor.” açıklamasında bulundu.

Kesin bunu yapacağımızı söylemekten başka açıklayabileceğimiz bir şey yok. Marvel Stüdyoları’ndaki en büyük eğlencelerimizden biri 1.Bölüm üzerine çalışırken 2.Bölümünde ne yapabileceğimize dair hayaller kurup fikir üretmek. Black Panther‘in birinci filmi için toplandığımızda aramızda bu tarzda birçok konuşma geçti. İkinci filmin gideceği yöne dair birçok fikrimiz var.

Yardımcı yazar ve yönetmen Ryan Coogler’ın devam filminin yönetmenliğini yapacağına dair kesin bir anlaşmaya varmadığını hatırlatmakta yarar var. Devam filmi ile ilgili düşüncelerinin Marvel’ın istekleriyle doğru orantılı olup olmadığını izlemek ilgi çekici olacak.

Muhtemelen, Guardians of Galaxy, Vol.2‘de James Gunn’ın daha fazla kişiliğini yansıtmasına imkan verildiği gibi Coogler’a da, dönmesi gerektiğinde, daha fazla özgürlük tanınabilir.

İkinci filmin nereye doğru gideceğine gelirsek, Sonsuzluk Savaşı sonrası işlerin nasıl değişeceğini bilmiyoruz. Verdiği röportajda Feige, Wakanda’nın Asgar gibi bir “dayanak noktası” olacağını söyledi. Eğer Wakanda yok olursa, filmin hayranları büyük hayal kırıklığına uğrayabilir.

Black Panther, 27 Nisan‘da vizyona girecek olan Avenger: Infinity War‘da yer alacak.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here