John Wick serisinin inanılmaz başarısıyla şimdiden 4. filmin çıkışı için tarih alan, E3 2019’da herkesin merakla beklediği Cyberpunk 2077’de rol alan, karakteriyle de insanların gönlünde taht kurmuş Keanu Reeves için Marvel Studios başkanı Kevin Feige açıklamalar yaptı.

Comic Book’la yapılan röportajda, hiç Reeves’le konuşup konuşmadıkları sorusuna Feige, Marvel’ın onunla her film için konuştuğunu söyleyerek cevap verdi. Feige, Reeves’in MCU’ya katılmak istediğini doğruladı. “Ne zaman, nasıl olacağını ya da olup olmayacağını bilmiyorum, ama olması için doğru yolu keşfetmeye çok istekliyiz.” diyen Feige, Reeves’le olan bu durumun, stüdyonun doğru yolu bulunana birden fazla defa yaklaştığı Jake Gyllenhaal gibi sonuçlanacağını düşünüyor. Jake Gyllenhaal, 2 Temmuz’da çıkacak Spider-Man Far From Home’da Quentin Beck / Mysterio karakterini canlandırıyor.

Keanu Reeves, son zamanlarda oldukça göz önünde ve yaptığı işlerle insanların gönlünde daha büyük bir yer ediniyor. Aksiyon filmlerinin yıldızı, John Wick dışında Always Be My Maybe filminde kendisini oynadı, Toy Story 4‘de seslendirme yaptı, Bill & Ted Face The Music filminde Ted “Theodore” Logan karakterine dönecek ve Cyberpunk 2077‘de kilit karakter rolüne sahip Johnny Silverhand karakterine hayat verecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here