Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Sahnede olması gereken her şey var! Işıklar altında salınarak dolaşan, erotizmi ile baş döndüren bir tını, ruhu mest eden bir keşif… Bazen “arkada çalsın” şarkısı olmaktan çıkıyor. Kelsey Lu, müziğinin üretim aşamasından itibaren sunulduğu ana kadar bireysel yaratıcılığının hakimiyetini kaybetmiyor.

Boiler Room sahne performansları konusunda son derece tahmin edici. Müzik sanatının içinde görselliği barındırması ve bunun bir ayin edasında gerçekleşmesi ruhu şahlandırıyor. Kelsey, birbirinden uyumsuz, zor tınıların peşine düşse de gözlerimizi ondan alamıyoruz.

View this post on Instagram

Trust

A post shared by LU (@iamkelseylu) on

Keşif ağımıza takılmasının bir diğer sebebi “benliğin evriminin bir devamı” dediği şarkıyı 9 Kasım’da çıkarması oldu.

Kelsey Fact Mag’te verdiği röportajda ilk olarak viyolonsel ile tanışmasının 9 yaşında gerçekleştiğini söyledi ve “Titreşim vücuduma çarptığı anda ona aşık oldum. Çok büyüktü ve tüm bacaklarımın etrafını sarabilirdim.”dedi. Klasik müziğin kendisinin bir parçası olduğunu da aktaran Kelsey, Yehova Şahitleri adlı mezhebi desteklemek için bulunduğu funk grubu için babasından destek gördü. Müzikal yolculuğu farklı deneyimlerden beslenmiş, zengin bir anlayışın zamanı aktarışı bu.

View this post on Instagram

LU BRICATED LU NGS 🤝🤝🤝

A post shared by LU (@iamkelseylu) on

Bir kadının kendi ile özdeşleştiği anda ortaya çıkan bir erotizm ondaki. Zorlama bir çabanın içine girmeden yolunda seyreden hareketlerini görüyoruz sahnede. İnsanı sarmalayan rahat ama bir o kadar da düşündürücü vokali, parlayan pürüzsüz teni ve muhteşem vücut hatlarıyla karakterinin dışarıya yansıyan tarafıyla karşılıyor dinleyiciyi.

Kuzey Carolina Üniversitesi Sanat ve Sanat Tarihi Bölümünde viyolonsel performansı üzerine çalışmaya başladı. Bu dönemde yeraltı hip-hop dünyasına girdi. Atlanta’ya yolculuğu, orada kayıt yapma imkanı bulmasıyla gerçekleşti. Bu kaydı Organized Noizeve ve Nappy Roots ile yaparak turneye çıktı. Bu süreci Kelsey, “Çekici değildi. Hep birlikte seyahat eden bir minibüsteydik, tek kızdım, ama gerçekti ve gerçekten kendi sesimi bulmam için beni zorladı. Müzikal olarak birçok farklı çevreden geçtim ve her şey bana kendimi yönlendirdi.”olarak anlatıyor.

View this post on Instagram

Linticular Cloud

A post shared by LU (@iamkelseylu) on

Benzediği isimler: BLOOD ORANGE, SOLANGE, COLLEEN

Instagram      Facebook     Twitter     YouTube    WebSite

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here