Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Matrix” ve “John Wick” serileriyle gönüllerimizde taht kuran Keanu Reeves‘i başrolüne yerleştiren romantik-gerilim filmi Sibirya’nın yeni posteri yayınlandı.

Senaryosu 1999 yılında “Basit Bir Plan” ile Oscar’a aday gösterilen Scott B. Smith’in imzasını taşıyan filmin yönetmen koltuğunda Matthew Ross otururken, oyuncu kadrosunda Pasha Lychnikoff, Ana Ularu, Aleks Paunovic, Veronica Ferres ve Molly Ringwald gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle; Lucas elmas ticareti yapan ABD’li bir tüccardır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken, Rus bir kafe sahibi olan Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır. Lucas ile Katya’nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir. Amerikalı adam umutsuzca çıkışı olmayan bir dünyadan çıkmaya çalışırken iki durum kesişmeye başlayacaktır. Kendisinin ve sevgilisinin hayatı tehdit altında olan Lucas, bir çözüm yolu bulmalıdır.

Ülkemizde 20 Temmuz’da gösterime girecek olan filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here