Çocukluğumuzun favori filmlerinden olan Toy Story’nin dördüncü filminin vizyona girmesine sayılı günler kala yeni bir oyuncak karakter olan Duke Caboom ile hikayeye dahil olan Keanu Reeves seslendireceği karakter hakkında açıklamalarda bulundu. Bu karakter ise Kanada’da çok ünlü olan bir dublör olan Evel Knievel’dan ilham alınarak oluşturulduğundan oldukça havalı. Haziran ayının sonunda vizyona girecek filmde ise Reeves’e ek olarak eski kadrodan Tom Hanks, Tim Allen gibi isimler de bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Ters Yüz ve Yukarı Bak filmlerinden tanıdığımız  Josh Cooley var.

Toy Story 4’de Duke Caboom karakterini seslendiren Reeves karakteri ve yeni film hakkında Entertainment Weekly‘ye şöyle konuştu:

“Yaptığım şeylerle Tim Allen’ın karakteri olan Buzz Lightyear’ın alanına girmediğimden emin olmak istedim. Karakter hakkında düşünürken dikkatli davrandığım şeylerden biri de bu ve nasıl konuşabileceğiydi. Ardından Duke’u biraz daha uyuşuk yaptım, ama ona enerji ve büyük bir kişilik vermek için uğraştım. Duke’un yaptığı şeylerden hoşlanması gerektiğini düşündüm. O Kanada’nın en iyi dublörü. Onun tutkulu olması için motosikletinin üzerinde konuşurken sürekli poz vermesini istedim.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here