90’ların sonlarında Kent Fm bünyesinde Türkiye’nin en gözde programlarından biri haline gelen Kaybedenler Kulübü, 2011’de filmleştirilerek izleyiciye sunulmuştu. Nejat İşler ve Yiğit Özşener’i buluşturan ‘Kaybedenler Kulübü’ filmi, 25 Mart 2011’de gösterime girdi ve toplam 25 hafta gösterimde kaldığı salonlarda 485 bin 580 gişe ve 4 milyon 558 bin TL hasılat elde etti. Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk‘un karamsar, yer yer komik sohbetleri ve aykırı yaşam tarzları filmin de etkisiyle kısa sürede bir fenomen haline geldi.

Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk

Bugünlerde ise devam filmi ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’nın çekimleri başlıyor. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği sinema filminde iki radyocu yakın arkadaş olan Kaan ve Mete’ye yine Nejat İşler ile Yiğit Özşener hayat verecek. Medyatava’nın haberine göre, bu kez ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ adıyla çekilecek filmi Mehmet Ada Öztekin yönetecek.

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın çekimleri Ekim ayının ilk haftası başlayacak.

Ekrana veda eden Bodrum Masalı dizisinde geçen sezon beraber çalışan Nejat İşler ile yönetmen Mehmet Ada Öztekin geçen haftalarda ayrıca “Martıların Efendisi” filmini çekmişti. Yine TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde Nejat İşler, Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen, Hakan Kurtaş ve Barış Yıldız kamera karşısına geçmişti.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here