“Kafaları çeviren, trafiği durdurup konuşmaları başlatan ayakkabılar.”

Katy Perry, yeni koleksiyonunu bu sözlerle tanıttı. Katy Perry’nin en son ”Katy Perry Ayakkabı Koleksiyonu” hakkında konuşulurken koleksiyona dair ufak detaylar bile söylenmemişti. Koleksiyonun sunulduğu gün sessizlik bozuldu. Bu sezonun lansmanında her kombine ve stile uygun ayakkabı modelleri vardı. Konseptler ise okula dönüş, ofiste bir gün veya şehirde bir gece şeklinde oldukça kapsamlı. Neredeyse 40 farklı modeli içeren koleksiyonun fiyatları ise bütçeleri pek de zorlayacak gibi görünmüyor!

Seçtiğimiz birkaç modele gelin bir de yakından bakalım:

  • The Daina

Benekli: İçinizdeki vahşi yönü bu blok topuklu ayak bileği botlarıyla serbest bırakın. Kolayca giyilen bu tasarımı giydiğinizde Katy imzalı sekizgen metalik topuğu ile sokaklarda baş döndürücü olacaksınız! Ayrıca ürünün siyah, siyah/altın, üzüm ve mürdüm renkleri de mevcut. Satış fiyatı ise $99.

  • The Jeffree

Hayat kısa, bu yüzden ayakkabım da tıpkı kişiliğim gibi öne çıkmalı diyenlerdenseniz bu model tam sizlik! Metalik polka noktalı bu ağ örgülü ayak bileği botları, eğlenceli, flörtöz ve süperstar ruhlara kadar her türlü kişiliği yansıtıyor. Modelin siyah ve nude renkleri de mevcut. Fiyatı ise $139.

  • The Rich

Biri sonbahar mı dedi? Bu sivri uçlu ayak bileği botları, en sevilen oversize kazaklar ve olmazsa olmaz skinny jean pantolonlarla mükemmel kombinlenecek! Üstelik siyah ve mürdüm renkleri de var. Fiyatı ise $119.

  • The Adora

Kısa topuk boyuyla saatler süren özel davetlerin kurtarıcısı olmaya aday bu tasarım rahatlık ve şıklığı aynı anda bizlere sunuyor. Üstelik bu ayakkabının da gümüş tonu üretilmiş. Fiyatı $109.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here