Nebula Atölye, Küçük Bebek’te bulunan, 2019 Mayıs ayında kurulan, iç mekan ile bahçe olmak üzere iki alandan oluşan, ambiyansı ve yaklaşımıyla fark yaratan bir deneyim alanıdır. İnsana ve doğaya dair her alana dokunmaya çalışarak gece gündüz çalışan canlı bir oluşum, çok kapsamlı bir fikrin vücut bulmuş halidir.

Nebula Atölye Kasım Ayı Programı

HALİL EGE DOĞRAMACI İLE HEYKEL ATÖLYESİ: 3 – 9 – 25 KASIM

Halil Doğramacı İle İnsan Anatomisi ve Büst Yapımı Şehrin merkezinde, doğanın ortasında içeceklerimizi yudumlarken yeteneklerimizi keşfetme fırsatı yakalayacağız. 4 seanslık atölyenin amacı, heykele yeni başlayanlar için bir heykelin 3 aşamasını proje üzerinde deneyimletmektir.

ŞAHAN YATARKALKMAZ İLE FİLM ANALİZ ATÖLYESİ: 14 – 21 – 28 KASIM 

Film analiz etkinliğimizi şehrin ortasında, gürültüden uzak ve derin bir nefes alabileceğimiz iç atölyemizde gerçekleştiriyor olacağız. Akıllara kazınan çeşitli kült filmleri izleyecek ve Şahan Yatarkalkmaz eşliğinde derin film analizleri gerçekleştiriyor olacağız. Çeşitli aperatifler eşliğinde gerçekleştireceğimiz atölyemize hepinizi bekliyoruz!

VİSTEKİS İLE İLLÜSTRASYON ATÖLYESİ: 17 Kasım Pazar

İllüstrasyon genç ve ünlü sanatçısı Vistekis ile merak edilen illüstrasyon sanatı üzerine keyifli ve bilgilendirici konuşmalar yapacağımız ardından katılımcıların sağlanacak malzemeler ile hem teorik hem de öğrendiklerini uygulayarak büyük bir deneyim kazanabilecekleri İllüstrasyon Atölyesi ‘de Nebula Atölye’de!

LEVON BAĞIŞ İLE ŞARAP TADIM ATÖLYESİ- 19 Kasım Salı

Kokteyl Atölyemizde Erdinç Çatak ile alkol nasıl oluşur üzerine keyifli bir sohbetin ardından iki farklı lezzet dengesine sahip kokteylleri yapmaya koyulacağız. Müzik ve görsel video ile zenginleştirilmiş atölyemizde çok eğleneceğiz.

ERDİNÇ ÇATAK İLE KOKTEYL ATÖLYESİ: 22 Kasım Cuma

Kokteyl Atölyemizde, Erdinç Çatak ile alkol nasıl oluşur üzerine keyifli bir sohbetin ardından iki farklı lezzet dengesine sahip kokteylleri yapmaya koyulacağız. Müzik ve görsel video ile zenginleştirilmiş atölyemizde çok eğleneceğiz. Toplanıp gelin kaçırmayın!

KASIM SERAMİK ATÖLYESİ

Nebula Atölye içerisinde gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte Seramik sanatının inceliklerini, tarihini ve yapım sürecinin detaylarını öğrenmek ve deneyimlemek isteyen herkesi Kasım’da
gerçekleştireceğimiz atölyemize bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here