Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Hafif serin bir yaz havası, kumlar, en sevdiğiniz arkadaşlarınız, sevgiliniz, ortada yakılmış bir kamp ateşi ve hoş bir sohbet… Bir anda işi gücü bırakıp gitmek istemediniz mi? Keşke dediğinizi duyar gibiyiz…

Ateşin çıtırdayan sesinin ve gecenin karanlığını aydınlatan loş ışığının etrafında dönen eğlenceli sohbetler, atılan kahkahalar ve paylaşılan duygular, paha biçilemez hatıralara ev sahipliği yapar. Böyle bir an’ı düşününce akustiği hissedilecek ve sözlerine eşlik edilebilecek şarkılar arıyor kulaklar. Belki hüzünlü, belki eğlenceli… Gündelik hayatta hangi türe aşina olursanız olun öyle sanıyoruz ki birçoğunuz bizimle aynı fikirdesiniz.

Önereceğimiz parçaları dinledikten sonra arkadaş gruplarınızı harekete geçirip ani bir kamp planı bile düzenleyebilirsiniz, bizden söylemesi… Yakınlarda bir yerlere gidip küçük bir kamp ateşi etrafında sabahlamak çok da zor değil, hatta ulaşılması çok kolay bir hayal olabilir bizce. Hayatlarımıza küçük dokunuşlar yapmak bizim elimizde değil mi? Başlangıç için kamp ateşi harika bir fikir olacak.

Olur da eşlik edecek grubu bulursanız bir küçük hoparlörü de sırt çantanıza atmayı unutmayın. Ama olur da bulamazsanız kulaklıklar takılsın, çünkü sizi hayal dünyanızda bir kamp ateşine sürüklüyoruz. Keyifli dinlemeler!

 1. John Splithoff – Sing To You
 2.  Tom Walker – Fly Away With Me (Official Video)
 3. Craig Cardiff – Dirty Old Town
 4. Mumford & Sons – I Will Wait
 5. Ibeyi – River
 6. The Lumineers – Sleep On The Floor
 7. Hozier – Work Song
 8. James Bay – Scars
 9. The Eden Project – XO
 10. Quinn XCII – Native Tongue
 11. Lauv – Easy Love
 12. Phum Viphurit – Lover Boy
 13. Jai Wolf – Indian Summer
 14. Kodaline – Brother
 15. Space Primates x GoldFord – My Life
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here