Moda dünyasının yükselen yıldızı Kaia Gerber’in aynı zamanda bir kitap kurdu olduğunu öğrendik! Ünlü model, herkesin evde olduğu su sıralar kendi dijital kitap kulübünü kurdu.

Cindy Crawford‘un kendisi gibi dünyaca ünlü bir model olma yolunda ilerleyen kızı Kaia Gerber, karantina günlerinde kişisel kitap kulübünü oluşturdu.

Instagram hesabından kitap kulübünün duyurusunu yapan Gerber, “Hepinizin yalnız hissettiğini biliyorum, bu yüzden bağlantıda kalmamızın kolay yollarını düşünmeye çalışıyordum ve bir kitap kulübünü başlatmaya karar verdim. Birçok şey okuyorum ama sizinle bunun hakkında konuşabilmek isterdim.. Bu yüzden her hafta hikayelerimde bir kitap paylaşacağım ve ertesi hafta canlı olarak anlatacağım. Böylece o kitap hakkında konuşabileceğiz!” dedi.

Gerber’in ilk kitap önerisi, yakında dizisi de yayınlanacak olan Sally Rooney imzalı “Normal People“. Hulu, Sally Rooney’nin çok satan romanı “Normal People” uyarlamasını yakında yayınlayacak.

Normal People, İrlanda’nın batısındaki küçük bir kasabadaki okul günlerinin sonundan Trinity College‘daki lisans yıllarına kadar Marianne ve Connell’in yaşadığı karmaşık ilişkiyi izliyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here