Jumanji efsanesini 2017 yılında tekrar beyaz perdeye taşıyan Jumanji: Welcome to the Jungle‘ın devam filminden yeni detaylar geldi. Haberlere göre, Jefferson “Airplane” McDonough karakteriyle ilk filmde kilit bir rol oynayan Nick Jonas ikinci filmde de boy gösterecek.

Jumanji: Welcome to the Jungle, bir yeniden çekim olmasına rağmen ilk filmle izleyicinin genel beğenisini kazanıp dünya çapında ulaştığı 960 milyon dolarlık gişesiyle yapımcıları memnun etmişti. Hal böyle olunca bir devam filmi kaçınılmaz oldu. 2019 sonunda izleyiciyle buluşması planlanan devam filminin kadrosu da bütünüyle oluşmaya başladı. Hatırlayacağınız üzere daha önce Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart ve Jack Black gibi isimlerin bulunduğu kemik kadroya Danny DeVito, Awkwafina ve Danny Glover katılmıştı. Yakın zamanda çıkan haberlere görey Nick Jonas’ın da devam filminde yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İlk film, 1995 yılına damgasını vuran Robin Williams’lı Jumanji’yi daha modern ve dijital bir bakış açısıyla işlemişti. Dört lise öğrencisinin ceza alması ardından okul bodrumunda buldukları “antika video oyununu” yanlışlıkla açtıktan sonra oyunun içine hapsolmalarını anlatan yapım, devam filmi için oluşturduğu kadroyla şimdiden merak uyandırıyor. Henüz resmi bir adı bulunmayan devam filminin Amerika’da vizyona gireceği tarih ise 13 Aralık.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here