Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından televizyona uyarlanan The Walking Dead, zombilerin hüküm sürdüğü bir dünyada şerif yardımcısı Rick Grimes öncülüğünde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hikâyesini anlatıyor. Dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan dizi, bu yılın sonunda 9. sezonu ile geri dönecek.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre The Punisher dizisiyle adından söz ettiren Jon Bernthal, The Walking Dead’in 9. sezonu için Shane Walsh karakterini canlandırmak üzere rolüne geri dönüyor. Hatırlayacak olursanız Jon Bernthal’ın canlandırdığı Shane Walsh, 2. sezonun sonunda Rick Grimes tarafından öldürülmüştü. O sırada bütün olaylara tanık olan Carl ise Rick’in arkasında tekrar dirilen Shane’i vurmuştu. 3. sezonda ise Shane’i kısa bir sahnede görmüştük. Shane’in geri dönmesinin, halüsinasyonların var olduğu bir evrende geçen dizide tamamen mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Shane’in dönüşü muhtemelen uzun soluklu olmayacak. Bunun en büyük sebebi ise Jon Bernthal’ın rol aldığı The Punisher dizisi. Bununla beraber Andrew Lincoln’ın diziden ayrılacak olmasını, Shane karakterinin dönüşüyle bağdaştıranlar da var. Yapımcılar, kan kaybı yaşayan dizi için aradıkları çözümü Shane’de bulmuş olabilirler mi? Bu soruya net bir cevap verebilmemiz için 9. sezonu izlememiz gerekecek. Dizinin yeni sezonu bu yılın sonunda yayınlanacak.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here