Daha önce Joker‘in devam filmi ile ilgili bir çalışma olmadığını söyleyen başarılı yönetmen Todd Phillips, bu durumun devam ettiğini ancak Warner Bros‘un kendilerine devam filmi konusunda düşünmek için zaman verdiğini söyledi.

IGN podcastine konuk olan Phillips, henüz devam filmi konusunda bir çalışma olmadığını söylese de açık kapı bırakmayı ihmal etmedi: “Film vizyona girmemişken dahi devam filmi için baskı çoktan başlamıştı. Bir film bu derece iyi bir iş yapar ve bütün dünyada sevilirse, insanlar bunun hakkında konuşmaya başlarlar. Joaquin‘le çekimler sırasında devam filmi hakkında konuştuk fakat tüm dürüstlüğümle söylüyorum ki bundan daha fazlasını yapmadık. Hatta Warner Bros bile yapmadı. Öyle sanıyorum ki onlar bize sadece zaman tanıyorlar. Eğer Joaquin bu işe hazır olursa belki o zaman yapılabilir. Ancak henüz bu aşamaya yakın bile değiliz.”

Phillips ayrıca bazı izleyicilerin kendilerine devam filmi yapmamaları konusunda ısrarcı olduğunu belirterek, bazı izleyicilerin filmi çok sevdiğini ve devam filmi ile bu işi batırmamaları yönünde pek çok mesaj aldıklarını söyledi.

Phillips ayrıca Joker’den başka bir DC karakteri hakkında film çekmekle ilgilenip ilgilenmediği sorusuna ise tek ilgi alanının Arthur Fleck olduğunu söyleyerek, benzer başka bir film çekmeyi düşünmüyorum şeklinde cevapladı.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here