Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Akademi ödüllü aktris Jodie Foster ekranlardan uzak kalmasının ardından Y: The Last Man isimli diziyle geri dönüyor.

Yakın zamanda ekranlarda göremediğimiz Jodie Foster kamera arkasında çalışmayı tercih etmiş ve  Orange is The New Black, House of Cards ve Black Mirror  gibi dizilerin bazı bölümlerinin yönetmenliğini üstlenmişti. Bu sene Hotel Artemis ile geri dönüş yapan Foster, yeni dizi haberiyle birlikte hareketli bir döneme adım atıyor gibi gözüküyor.

Brian K. Vaughan ve Pia Guerra tarafından kaleme alınan ödüllü çizgi-roman serisi Y: The Last Man, dünya üzerindeki erkekleri etkileyen bir olay sonucu hayatta kalmayı başaran son Y kromozomuna sahip insanı ele alıyor. Y kromozomuna sahip hayatta kalmayı başaran tek insan olan Yorick “Y” Brown olayların merkezinde yer alırken Foster, Yorick’in annesi Jennifer Brown karakterine hayat verecek.

2015 yılından beri geliştirilme aşamasında olan dizinin pilot bölümü Nisan ayında Melina Matsoukas tarafından çekilmiş ve Temmuz ayında başlaması için onayını almıştı.

Kadınların erkeksiz bir dünyayı nasıl yönettiği ve tek bir adamın hayatta kalma mücadelesini ve olayların nedenini kavrayışını izleyeceğimiz dizi, geniş oyuncu skalasıyla da dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here