ABD Başkanı Donald Trump‘ın, bir reklam için Avengers: Endgame’in kötü karakteri Thanos‘a benzetilmesine karakterin yaratıcısı Jim Starlin tepki gösterdi.

Trump reklamda Avengers: Endgame’in unutulmaz sahnelerinden biri olan Thanos’un elini şıklatıp tüm evreni yok etmeyi denemesi üzerine söylediği “Ben kaçınılmazım.” repliği ile karşımıza çıkıyor.

The Hollywood Reporter‘a konuşan Jim Starlin, “Bu kendini beğenmiş aptalın çocukça egosunu tatmin etmek için çalışmamı kullanması beni önce suistimal edilmiş hissettirdi. Fakat sonra ülkemin ve özgür dünyanın liderinin aslında kendini bir kitle katliamcısına benzetmekten hoşnut olduğunu fark ettim. Bu nasıl hastalıklı bir durum böyle? Gerçekten üzücü ve tuhaf bir zamandan geçiyoruz. Neyse ki her şeyin, ulusal kabusların bile bir sonu var.” dedi.

Reklam videosu demokratların başkana iki yeni azil maddesi sunmasını üzerine birkaç saat sonra Trump tarafından şu sözler ile paylaşıldı:  “Demokrat parti düzmece azil soruşturmasını istediği kadar zorlasın. Başkan Trump’ın yeniden seçilmesi kaçınılmaz.”

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here