Jennifer Aniston, Friends’te rol aldıktan sonra gelen şöhret nedeniyle kendisini “yalnız” hissettiğini ve dizinin final yapmasının ardından toplum içinde olmaktan oldukça tereddüt ettiğini söyledi.

Apple Tv+‘da yayınlanan The Morning Show‘da bir haber spikerini canlandıran Jennifer Aniston, nasıl ünlü bir televizyon şahsiyeti olduğunu anlattı. Dizide halk, Aniston’un canlandırdığı karakter Alex Levy‘yi çok iyi tanıdığını düşünüyor.

Entertainmen Weekly‘ye konuşan Aniston, “İnsanların Friends’le bağlantı kurduğunu anlıyorum. Yalnızlığı anlıyorum. Görülmeyi istememeyi, halkın arasında bulunmayı istememeyi, kırmızı halıda yürümek zorunda olmayı istememeyi anlıyorum. Çıkıp olmak zorunda olduğunuz kişi olmak her zaman kolay değil.” dedi.

Dizide haberleri birlikte sunduğu meslektaşı cinsel taciz nedeni ile kovulan Levy’yi canlandıran Aniston, bu rolün en zor işlerinden biri olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

“Bu iş için uygun olduğumu biliyordum. Ama sonra bu kadın için bu dünyayı yaratmak amacıyla tüm duyguların dışarı yansıtılması başladı. Tüm tutunacak dalları bir bir yok oluyordu. Bu sahnelerden bazılarından çıktığımda sanki bir rögar kapağı sırtıma çarpmış gibi hissediyordum.”

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here