Jennifer Aniston sonunda Instagram dünyasına adım atmaya karar verdi ve sosyal medya hesabının bir süreliğine çökmesine neden oldu. Belli ki Instagram’ı kullanırken çok keyif alıyor ve rol aldığı en popüler komedi dizilerinden biri olan Friends hakkındaki, birçok hayranın merak edip sorduğu soruları cevaplıyor.

Kullanıcıların, Jennifer Aniston’un hesabını takip etmek için akın etmesiyle, sosyal medya platformunu çökertmeyi başarmış. İlk olarak eski Friends yıldızları Matt LeBlanc, Matthew Perry, Lisa Kudrow, David Schwimmer ve Courteney Cox’la bir araya geldiğini gösteren fotoğrafı paylaşan Aniston, o zamandan bu yana hayranlarıyla sürekli etkileşim halinde.

En önemli ve en merak edilen soru ise Kaitlyn adlı hayrandan geldi. Kaitlyn, Ross ve Rachel’a ne olduğunu düşündüğüne dair Aniston’ın fikrini almak istedi.

Aniston “Ara verdik.” diye cevapladı. Aniston bu cevabıyla, David Schwimmer’ın karakteri olan Ross Geller’in kötü şöhretli bahanesine gönderme yapıyor. Ross, Rachel’ı aldattıktan sonra hesap vermesi istendiğinde tekrar tekrar “Ara vermiştik!” diye iddia etmişti.

Daha dizi devam ederken Ross ve Rachel’ın inişli çıkışlı ilişkisi efsaneleşmiş, dizinin 10. ve son sezonunda çiftin yeniden bir araya gelmesiyle sonlanmıştı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here