Game of Thrones yıldızları Peter Dinklage ve Jason Momoa vampir filmi için tekrar bir araya geliyorlar. Vampir avcısı Van Helsing ve sözde vampir partnerini konu alan Good Bad & Undead isimli filmin hem yapımcılığı için hem de baş rolleri için bir araya geliyorlar.

 

Deadline‘nın haberine göre Peter, Van Helsing karakterini, Momoa ise Van Helsing’in vampir ortağını oynayacak. Kasaba kasaba dolaşıp ödül ganimetleri toplamak için yerli halkı aldatan bir oyun sergileyen ikiliden Momoa kenti tehdit eden vampirmiş gibi davranırken Dinklage da onu yok etmeye çalışıyormuş gibi yapan vampir avcısını oynayacak. Ancak yerli halk artık ikilinin hilelerini fark etmeye başlayıp Momoa’nın başına büyük bir ödül konunca ikilinin kaçış macerası başlayacak.

Filmin yönetmenlik koltuğuna ise Max Barbakow oturacak. Kendisini Palm Springs ve the Duke: Based on the Memoir ‘I’m The Duke‘tan tanıyor olabilirsiniz. Filmin hikayesine bakınca aksiyon/maceranın yanında komedi unsurları da görebileceğimiz söyleyebiliriz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here