Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Geçtiğimiz gün Jeff Buckley’nin ölümünün 21. yıl dönümüydü. Buckley’nin menajeri Dave Lory’nin açıkladığına göre olası bir biyografik filmle ilgilenen isimler var.

Lory, kısa bir süre önce “Jeff Buckley: From Hallelujah To The Last Goodbye” adında bir kitap çıkarı. Kitabın çıkmasının ardından elbette bir film ihtimali de ortaya çıktı. Lory konu hakkında şunları söyledi: “Bana ulaşanlar oldu ve şu anda kitabı okuyan bazı insanlar var. Bir uzman olduğumu söylemiyorum ama filmler uzun zaman alıyor.”

“Şu anda kitabı okuyan iki kişi var. Daha projeye evet demedikleri için isimlerini veremem ama şunu söylediler: ”Jeff Buckley’nin hikayesi anlatılmadı ve biz onun büyük hayranıyız. Bu bir başlangıç elbette. Hatta biri aşk hikayesine sahip, Jeff Buckley ile beraber yolda eşinle tanışıyorsun. Evleniyorsun, iki çocuğun var, trajedi var, müzikal bir dahi var. İhtiyacın olan her şeye sahip.” dedi.”

Lory’nin söylediğine göre Jared Leto başrolün taliplerinden biri. “Bir film yapmaya başladıklarını biliyorum ve birkaç aksaklık oldu. Dışarıda yeteri kadar insan var ve bazı insanlar benim karakterimi oynamayı düşünüyor, göreceğiz.”

Lory’nin karakterini canlandırmaya istekli olan aktör ise Christian Bale. “Bale’i duymuştum. Bu bana bir iltifat olur çünkü o kadar yakışıklı değilim.”

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here