Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Tom Clancy‘nin kitabından uyarlanacak olan ve aksiyon dolu olacağı anlaşılan Jack Ryan dizisinin fragmanı yayımlandı. Dizide son zamanlarda yönetmen olarak ün kazanan John Krasinski‘yi aksiyon dolu sahnelerde izliyoruz.

Fragmanda Jack Ryan’ın ABD başkanlarına karşı gelen düşmanlarla yaptığı mücadeleyi ve masa başında duruşunu izliyoruz. Hollywood, Tom Clancy’nin işlerini büyük, heyecan verici işler olarak pazarlamayı düşünürken gerçekte aksiyon dolu olmadığını biliyor. Ancak insanların da masa başında görev yapan Jack Ryan yerine sahada görev alan birisini izlemeyi, Ajan Ryan’ın birilerini yumrukladığını veya silahla vurduğunu izlemek istediğini biliyor. Bu nedenle yeni dizi ikisini birden kapsayacak bir görüntü çiziyor.

Dört farklı aktör beş farklı filmde Ajan Ryan’ı canlandırdı. Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine. Şimdi ise John Krasinski bu görev için hazır.

eski jack ryan ile ilgili görsel sonucu

Krasinski, Sessiz Bir Yer adlı filmde yaptığı yönetmenlikle kariyerinde çıkışa geçmeyi başardı. Daha önce de yönetmenlik deneyimleri bulunan Krasinski’nin bu filmi, olumlu eleştiri aldığı ve ses getirdiği ilk filmi oldu.

sessiz bir yer krasinski ile ilgili görsel sonucu

Dizide Krasinski’nin canlandırdığı Jack Ryan, ilk kez tehlikeli bir alan tahsisine giden ve gelecek vaat eden bir CIA analisti. Aynı zamanda dizide, Ajan Ryan’ın bir dizi şüpheli banka transferini anlamasıyla masa başındaki işinden kalkıp, Avrupa ve Ortadoğu’da yaşana bir kedi fare oyununa katılması konu ediliyor. Ryan’ın görevi dizi boyunca ABD’ye karşı girişilecek terör eylemlerinin önüne geçmek olacak.

jack ryan krasinski ile ilgili görsel sonucu

Dizi 31 Ağustos 2018 tarihinde ilk prime videosu ile seyirciyle buluşacak.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here